Hodnocení

01.07.2014
Pěkné, velké, útulné pokoje. Velmi zdvořilý servis. Na klidném místě.
Rodina s 2 dětmi, Německo

29.06.2014
Tento rodinný hotel je zařízen s vkusem. Velice milý personál se snaží splnit každé vaše přání.  Vysoká úroveň čistoty a bezproblemová komunikace v němčině.
Manželský pári, Německo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vítejte v hotelu U Bílého koníčka!

Náš hotel se nachází v budově pyšnící se více než stoletou historií a jeho poloha v samém středu malebné vesničky Hästvedy s výhledem na 800 let starý kostel nadchne každého návštěvníka.

Název hotelu pochází ze staré legendy, podle níž byl pro stavbu kostela obětován nejkrásnější bílý hřebec z celé vesnice. Ten byl zapražen do těžkého pluhu a na místě, kde padl únavou, byl vybudován dodnes neuvěřitelně zachovalý kostel, který patří mezi historická lákadla celého okolí.

Pečlivě navržené interiéry s dekoracemi v teplých odstínech a důrazem kladeným na každý detail dodávají našemu hotelu jedinečné kouzlo a atmosféru místa, kde jakoby se zastavil čas. Uprostřed zelené oázy nabízí tento rodinný hotel veškerý komfort a pohodlí pro nezapomenutelnou dovolenou či víkend pro dva.

V blízkosti hotelu se nachází hned několik jezer, která lákají k hodinovým procházkám. Přilehlé lesy vám umožní objevit krásy jížního Švédska ať už při cyklistice, vyjížďce na koni, či celodenní túře. Hotel U Bílého koníčka je pohádkovým místem, odkud můžete podnikat jednodenní výlety k Baltskému moři. Zde na plážích s bílým pískem a piknikovým košem zažijete kouzelné chvíle, na které budete ještě dlouho vzpomínat.

Hästveda navíc nabízí celou řadu sportovních aktivit. Ať už jste milovníky golfu, jízdy na koni, cyklistiky, či vodních sportů, to vše budete mít možnost okusit uprostřed civilizací netknuté švédské přírody. Historické bohatství jížního Švédska můžete odhalit při návštěvě jednoho z úchvatných zámků regionu Eslöv, či v blízkosti Hästvedy nacházejícího se zámku a bývalého kláštěra Bäckaskog, Zámek leží na břehu hned dvou jezer a obklopuje ho překrásný zámecký park, kde nechybí ani bylinková zahrada.

U Bílého koníčka je komfort a pohodlí každého našeho hosta naší nejvyšší prioritou. Vynikající snídaně s výhledem do okolní přírody se postarají o nejlepší možný začátek každého vašeho dne u nás. Navštivte jižní Švédsko a přijeďte k nám strávit skutečně kouzelnou dovolenou plnou nezapomenutelných zážitků.